Акції

Передплачуючи наші видання, Ви маєте можливість брати участь в різноманітних акціях і вигравати приємні призи.

Весняний настрій з журналом "Кадровик України"
  Увага! КОНКУРС! Створіть весняний настрій з журналом "Кадровик України" та Mary Kay Ukraine!
Весняний настрій з журналом «Заработная плата»
  Увага! КОНКУРС! Створіть весняний настрій з журналом «Заработная плата» та Mary Kay Ukraine!
Весняний настрій з «КАДРОВИК-PROФЕСІОНАЛ»
  Увага! КОНКУРС! Створіть весняний настрій з «КАДРОВИК-PROФЕСІОНАЛ» та Mary Kay Ukraine!
Увага! У нас конкурс!
Отримай 5 приємних подарунків від нашого партнера компанії «Біокон» П’ять учасників, які будуть обрані за допомогою програми random.org, отримають шампунь «Сила волосся» та підставку для канцтоварів від журналу «Кадровик України»!
Свята тривають
У видавництві «Професійні видання» Свята тривають!
ФОТОКОНКУРС
Наші шановні передплатники та користувачі порталу «Відділ Кадрів 24»! Напередодні новорічних свят видавництво «Професійні видання» запрошує вас та ваших рідних взяти участь у дитячому фотоконкурсі«Наші майбутні професіонали»
Осінній бум
Передплата-2016! Тільки до 30 вересня 2015 року!
Спекотне літо - спекотні пропозиції
Передплата-2016
Акція до Дня бухгалтера!
Святковий подарунок до 16 липня – знижка 16 % на річну передплату журналу «Заработная плата» або комплекту «Заработная плата + Спецвипуск» на 2016 рік!
З Днем кадровика!
Вітаємо кадровиків з професійним святом! Тільки з 18 травня до 5 червня 2015 року передплатіть кадрові виданняна 2016 рік за ціною 2015 року!

Видання

Газета «Консультант Кадровика» — перша практична газета для всіх, хто веде кадрову роботу! Допомагає вирішити ПРАКТИЧНІ ПИТАННЯ з повсякденної роботи кадровика.

СПЕЦВИПУСК до журналу «Заробітна плата» це окреме щоквартальне видання, що містить повний комплекс інформації з конкретного питання.

Журнал «Кадровик України» — професійне видання для кадровиків, юристів, менеджерів з персоналу й інших фахівців HR-служб. Тільки актуальна та практична інформація: огляди змін у законодавстві, трудове право та кадровий облік, судова практика, діловодство, архів, соціальне страхування та багато іншого.

СПЕЦВИПУСК до журналу «Кадровик України» — це окреме видання для кадровиків і бухгалтерів, що містить повний комплекс інформації з конкретного питання

Журнал «Заробітна плата» — професійне видання для бухгалтерів-практиків, економістів із заробітної плати й інших фахівців, які займаються розрахунком, обліком та оподаткуванням оплати праці. Завжди актуальна та необхідна інформація для фахівців підприємств усіх форм власності.

Відділ Кадрів 24 — практичний інформаційно-правовий портал нового покоління для кадровика та HR. ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ для будь-якої кадрової ситуації: покрокові алгоритми дій для кадровика, шаблони, зразки, таблиці-підказки, які ви не знайдете на інших ресурсах

 

 - 15 навчальних модулів  
 - дистанційна освіта без відриву від роботи 
 - свідоцтво державного зразка
 - доступ на 6 міс до кадрового порталу              vk24.ua
 - додаткові бонуси та приємні подарунки 

 

Газета «Зарплата&Кадри» — електронне видання для бухгалтерів і кадровиків. Чотири рази на місяць: новини, запитання-відповіді, ексклюзивні статті.