Акції

Передплачуючи наші видання, Ви маєте можливість брати участь в різноманітних акціях і вигравати приємні призи.

Весняний настрій з журналом "Кадровик України"
  Увага! КОНКУРС! Створіть весняний настрій з журналом "Кадровик України" та Mary Kay Ukraine!
Весняний настрій з журналом «Заработная плата»
  Увага! КОНКУРС! Створіть весняний настрій з журналом «Заработная плата» та Mary Kay Ukraine!
Весняний настрій з «КАДРОВИК-PROФЕСІОНАЛ»
  Увага! КОНКУРС! Створіть весняний настрій з «КАДРОВИК-PROФЕСІОНАЛ» та Mary Kay Ukraine!
Увага! У нас конкурс!
Отримай 5 приємних подарунків від нашого партнера компанії «Біокон» П’ять учасників, які будуть обрані за допомогою програми random.org, отримають шампунь «Сила волосся» та підставку для канцтоварів від журналу «Кадровик України»!
КОНКУРС!
Свята тривають
У видавництві «Професійні видання» Свята тривають!
ФОТОКОНКУРС
Наші шановні передплатники та користувачі порталу «Відділ Кадрів 24»! Напередодні новорічних свят видавництво «Професійні видання» запрошує вас та ваших рідних взяти участь у дитячому фотоконкурсі«Наші майбутні професіонали»
Осінній бум
Передплата-2016! Тільки до 30 вересня 2015 року!
Спекотне літо - спекотні пропозиції
Передплата-2016
Акція до Дня бухгалтера!
Святковий подарунок до 16 липня – знижка 16 % на річну передплату журналу «Заработная плата» або комплекту «Заработная плата + Спецвипуск» на 2016 рік!

Видання

 

 - 15 навчальних модулів  
 - дистанційна освіта без відриву від роботи 
 - свідоцтво державного зразка
 - доступ на 6 міс до кадрового порталу              vk24.ua
 - додаткові бонуси та приємні подарунки 

 

СПЕЦВИПУСК до журналу «Заробітна плата» це окреме щоквартальне видання, що містить повний комплекс інформації з конкретного питання.

СПЕЦВИПУСК до журналу «Кадровик України» — це окреме видання для кадровиків і бухгалтерів, що містить повний комплекс інформації з конкретного питання

Журнал «Кадровик України» — професійне видання для кадровиків, юристів, менеджерів з персоналу й інших фахівців HR-служб. Тільки актуальна та практична інформація: огляди змін у законодавстві, трудове право та кадровий облік, судова практика, діловодство, архів, соціальне страхування та багато іншого.

На сторінках видання на вас чекатимуть фахові консультації найкращих вітчизняних експертів, моніторинг нормативних змін, шаблони документів, поради щодо дій у конкретних виробничих ситуаціях, досвід підприємств-хедлайнерів сфери безпеки праці. Електронний формат видання дасть вам змогу своєчасно отримувати професійну інформацію. Додатковий бонус!

Газета «Зарплата&Кадри» — електронне видання для бухгалтерів і кадровиків. Чотири рази на місяць: новини, запитання-відповіді, ексклюзивні статті.

Відділ Кадрів 24 — практичний інформаційно-правовий портал нового покоління для кадровика та HR. ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ для будь-якої кадрової ситуації: покрокові алгоритми дій для кадровика, шаблони, зразки, таблиці-підказки, які ви не знайдете на інших ресурсах

Журнал «Заробітна плата» — професійне видання для бухгалтерів-практиків, економістів із заробітної плати й інших фахівців, які займаються розрахунком, обліком та оподаткуванням оплати праці. Завжди актуальна та необхідна інформація для фахівців підприємств усіх форм власності.

Газета «Консультант Кадровика» — перша практична газета для всіх, хто веде кадрову роботу! Допомагає вирішити ПРАКТИЧНІ ПИТАННЯ з повсякденної роботи кадровика.