Акції

Передплачуючи наші видання, Ви маєте можливість брати участь в різноманітних акціях і вигравати приємні призи.

Весняний настрій з журналом "Кадровик України"
  Увага! КОНКУРС! Створіть весняний настрій з журналом "Кадровик України" та Mary Kay Ukraine!
Весняний настрій з журналом «Заработная плата»
  Увага! КОНКУРС! Створіть весняний настрій з журналом «Заработная плата» та Mary Kay Ukraine!
Весняний настрій з «КАДРОВИК-PROФЕСІОНАЛ»
  Увага! КОНКУРС! Створіть весняний настрій з «КАДРОВИК-PROФЕСІОНАЛ» та Mary Kay Ukraine!
Увага! У нас конкурс!
Отримай 5 приємних подарунків від нашого партнера компанії «Біокон» П’ять учасників, які будуть обрані за допомогою програми random.org, отримають шампунь «Сила волосся» та підставку для канцтоварів від журналу «Кадровик України»!
КОНКУРС!
Акція до Дня бухгалтера!
Святковий подарунок до 16 липня – знижка до 1020 грн на річну передплату журналу «Зарабітна плата» або комплекту «Зарабітна плата + Спецвипуск» на 2019 рік!
Свята тривають
У видавництві «Професійні видання» Свята тривають!
ФОТОКОНКУРС
Наші шановні передплатники та користувачі порталу «Відділ Кадрів 24»! Напередодні новорічних свят видавництво «Професійні видання» запрошує вас та ваших рідних взяти участь у дитячому фотоконкурсі«Наші майбутні професіонали»
Осінній бум
Передплата-2016! Тільки до 30 вересня 2015 року!
Спекотне літо - спекотні пропозиції
Передплата-2016

Видання

 - 15 навчальних модулів  
 - дистанційна освіта без відриву від роботи 
 - свідоцтво державного зразка
 - доступ на 6 міс до кадрового порталу vk24.ua
 - додаткові бонуси та приємні подарунки
 

Спецвипуск журналу «Кадровик України» — це окреме видання для кадровиків і бухгалтерів, що містить повний комплекс інформації з конкретного питання

Відділ Кадрів 24 — практичний інформаційно-правовий портал нового покоління для кадровика та HR. ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ для будь-якої кадрової ситуації: покрокові алгоритми дій для кадровика, шаблони, зразки, таблиці-підказки, які ви не знайдете на інших ресурсах

Журнал «Кадровик України» — професійне видання для кадровиків, юристів, менеджерів з персоналу й інших фахівців HR-служб. Тільки актуальна та практична інформація: огляди змін у законодавстві, трудове право та кадровий облік, судова практика, діловодство, архів, соціальне страхування та багато іншого.

Спецвипуск журналу «Заробітна плата» це окреме щоквартальне видання, що містить повний комплекс інформації з конкретного питання.

Газета «Зарплата&Кадри» — електронне видання для бухгалтерів і кадровиків. Чотири рази на місяць – новини, запитання-відповіді, ексклюзивні статті.

Журнал «Заробітна плата» — професійне видання для бухгалтерів-практиків, економістів із заробітної плати й інших фахівців, які займаються розрахунком, обліком та оподаткуванням оплати праці. Завжди актуальна та необхідна інформація для фахівців підприємств усіх форм власності.

Газета «Консультант Кадровика» — перша практична газета для всіх, хто веде кадрову роботу! Допомагає вирішити ПРАКТИЧНІ ПИТАННЯ з повсякденної роботи кадровика.