Оплата праці керівника гуртка — сумісника у період карантину


◦ Офіційні роз’яснення
◦ Трудовi вiдносини
◦ Заміна відсутнього працівника
◦ Сумісництво і суміщення
◦ Оплата праці

Якщо на період карантину працівнику встановлено роботу в гнучкому та/або дистанційному режимі, тобто він проводить заняття з гуртківцями за допомогою дистанційних технологій або виконує іншу організаційно-педагогічну роботу (на підставі наказу керівника закладу освіти), то оплачується фактично відпрацьований та облікований закладом освіти робочий час.

На період карантину Міністерство освіти і науки наказом «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» від 16.03.2020 р. № 406 (див. за посиланням) рекомендувало керівникам закладів освіти, органам освіти та місцевого самоврядування розробити заходи щодо часткового переведення працівників закладів освіти на роботу у гнучкому та/або дистанційному режимі, на виконання інших видів робіт (організаційна, методична, наукова, інша педагогічна діяльність тощо), забезпечити за наявності умов проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій.

У п. 90 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти (далі — Інструкція № 102), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 15.04.1993 р. № 102, зазначено, що керівникам гуртків (секцій, студій та інших форм гурткової …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00