Кадровик України
електронна версія

Щодо відкликання працівника з навчальної відпустки


◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Навчальна відпустка

 

Працівник, який обіймає посаду інженера, оформив навчальну відпустку для підготовки до захисту диплому на 4 місяці. Але під час її використання на підприємстві звільнилася посада головного інженера, яку пропонують зайняти цьому працівникові та в якій останній зацікавлений. Відпустка закінчується через два місяці, тож виникає запитання, чи можна відкликати з неї працівника?

Ні, з навчальної відпустки відкликати працівника неможливо, оскільки така процедура передбачена лише для щорічних відпусток (ст. 12 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 р. № 504/96-ВР; далі — Закон про відпустки). Перелік відпусток, які належать до щорічних, наведено в пункті 1 статті 4 Закону про відпустки, а перелік додаткових відпусток у зв’язку з навчанням — у пункті 2 статті 4 цього ж Закону. Окрім цього, відкликання з відпустки є прерогативою роботодавця, а не працівника.

Навчальна відпустка надається працівникам, які успішно навчаються без відриву від виробництва у вищих навчальних закладах з вечірньою та заочною формами навчання, навчальних закладах післядипломної освіти та аспірантурі (ст. 15 Закону …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00