Як провести процедуру скорочення штату без порушень


Статтею 64 Господарського кодексу передбачено, що підприємство (власник) самостійно визначає організаційну структуру, штатну чисельність. Враховуючи економічні, організаційні аргументи керівництво підприємства, установи в будь який момент (не обов’язково з нового календарного року) може прийняти  рішення щодо зміни структури та штатного розпису. 

Листом Міністерства праці та соціальної політики від 07.11.2020 №114/06/187-11 надано роз’яснення, що таке чисельність працівників та штат підприємства.

Чисельність працівників – це списковий склад працівників і скорочення чисельності передбачає зменшення їх кількості. Штат – це сукупність посад встановлених штатних  розписом.

Скорочення штату передбачає ліквідацію певних посад.

1 етап

В разі прийняття рішення роботодавцем стосовно скорочення чисельності працівників чи штату, не пізніше ніж за 3 місяці до намічуваних звільнень роботодавцю необхідно надати первинним профспілковим організаціям інформацію щодо цих заходів, що передбачено ч. 3 ст. 22 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» у формі наказу з основної діяльності з економічним обгрунтуванням необхідності скорочення, де вказується перелік посад чи …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах


◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників
◦ Скорочення штату
ДЕМО ДОСТУП