Контакти

Адреса:

Видавництво «Професійні видання»
вул.Є. Сверстюка, 11, корп. А., а/с 186
м. Київ, 02002

Тел./факс:

Відділ передплати
0-800-214-008

Відділ навчання та семінарів

0-800-214-007


Центр Кадрових консультацій
0-800-214-008
 

+380 44 568-50-60 (багатоканальний)

Відділ передплати:

podpiska@profpressa.com

Відділ маркетингу:

Ігнатенко Анастасія
063-120-66-94
marketing2@profpressa.com

Відділ кадрів:
hr@profpressa.com

Редакція журналу «Кадровик України»:

kadrovyk@profpressa.com

Редакція журналу «Заработная  плата»:

zpl@profpressa.com

Редакція газети «Консультант Кадровика»:

ang@profpressa.com

Договір приєднання

Видання

Газета «Консультант Кадровика» — перша практична газета для всіх, хто веде кадрову роботу! Допомагає вирішити ПРАКТИЧНІ ПИТАННЯ з повсякденної роботи кадровика.

Газета «Зарплата&Кадри» — електронне видання для бухгалтерів і кадровиків. Чотири рази на місяць: новини, запитання-відповіді, ексклюзивні статті.

Журнал «Кадровик України» — професійне видання для кадровиків, юристів, менеджерів з персоналу й інших фахівців HR-служб. Тільки актуальна та практична інформація: огляди змін у законодавстві, трудове право та кадровий облік, судова практика, діловодство, архів, соціальне страхування та багато іншого.

 

 - 15 навчальних модулів  
 - дистанційна освіта без відриву від роботи 
 - свідоцтво державного зразка
 - доступ на 6 міс до кадрового порталу              vk24.ua
 - додаткові бонуси та приємні подарунки 

 

СПЕЦВИПУСК до журналу «Кадровик України» — це окреме видання для кадровиків і бухгалтерів, що містить повний комплекс інформації з конкретного питання

СПЕЦВИПУСК до журналу «Заробітна плата» це окреме щоквартальне видання, що містить повний комплекс інформації з конкретного питання.

Журнал «Заробітна плата» — професійне видання для бухгалтерів-практиків, економістів із заробітної плати й інших фахівців, які займаються розрахунком, обліком та оподаткуванням оплати праці. Завжди актуальна та необхідна інформація для фахівців підприємств усіх форм власності.

Відділ Кадрів 24 — практичний інформаційно-правовий портал нового покоління для кадровика та HR. ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ для будь-якої кадрової ситуації: покрокові алгоритми дій для кадровика, шаблони, зразки, таблиці-підказки, які ви не знайдете на інших ресурсах