Контакти

Адреса:

Видавництво «Професійні видання»
вул.Є. Сверстюка, 11, корп. А., а/с 186
м. Київ, 02002

Тел./факс:

+380 44 568-50-60 (багатоканальний)

Відділ передплати:

podpiska@profpressa.com

Відділ маркетингу:

Бугаєвська Наталія
063-273-63-31
in@profpressa.com

Ігнатенко Анастасія
063-120-66-94
marketing2@profpressa.com

Відділ кадрів:
hr@profpressa.com

Редакція журналу «Кадровик України»:

kadrovyk@profpressa.com

Редакція журналу «Заработная  плата»:

zpl@profpressa.com

Редакція газети «Консультант Кадровика»:

ang@profpressa.com

Договір приєднання

Видання

Газета «Зарплата&Кадри» — електронне видання для бухгалтерів і кадровиків. Чотири рази на місяць: новини, запитання-відповіді, ексклюзивні статті.

СПЕЦВИПУСК до журналу «Заробітна плата» це окреме щоквартальне видання, що містить повний комплекс інформації з конкретного питання.

Журнал «Заробітна плата» — професійне видання для бухгалтерів-практиків, економістів із заробітної плати й інших фахівців, які займаються розрахунком, обліком та оподаткуванням оплати праці. Завжди актуальна та необхідна інформація для фахівців підприємств усіх форм власності.

На сторінках видання на вас чекатимуть фахові консультації найкращих вітчизняних експертів, моніторинг нормативних змін, шаблони документів, поради щодо дій у конкретних виробничих ситуаціях, досвід підприємств-хедлайнерів сфери безпеки праці. Електронний формат видання дасть вам змогу своєчасно отримувати професійну інформацію. Додатковий бонус!

Журнал «Кадровик України» — професійне видання для кадровиків, юристів, менеджерів з персоналу й інших фахівців HR-служб. Тільки актуальна та практична інформація: огляди змін у законодавстві, трудове право та кадровий облік, судова практика, діловодство, архів, соціальне страхування та багато іншого.

СПЕЦВИПУСК до журналу «Кадровик України» — це окреме видання для кадровиків і бухгалтерів, що містить повний комплекс інформації з конкретного питання

Відділ Кадрів 24 — практичний інформаційно-правовий портал нового покоління для кадровика та HR. ПРАКТИЧНІ РІШЕННЯ для будь-якої кадрової ситуації: покрокові алгоритми дій для кадровика, шаблони, зразки, таблиці-підказки, які ви не знайдете на інших ресурсах

 

 - 15 навчальних модулів  
 - дистанційна освіта без відриву від роботи 
 - свідоцтво державного зразка
 - доступ на 6 міс до кадрового порталу              vk24.ua
 - додаткові бонуси та приємні подарунки 

 

Газета «Консультант Кадровика» — перша практична газета для всіх, хто веде кадрову роботу! Допомагає вирішити ПРАКТИЧНІ ПИТАННЯ з повсякденної роботи кадровика.