САМОСТІЙНИЙ АУДИТ КАДРОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. ПЕРЕВІРКИ НА ПІДПРИЄМСТВІ ОРГАНАМИ ДЕРЖПРАЦІ. ПЕНСІЙНА РЕФОРМА. ЗМІНИ ЩО ВІДБУЛИСЯ.

ВИДАВНИЦТВО «ПРОФЕСІЙНІ ВИДАННЯ»
запрошує працівників кадрових і юридичних служб, бухгалтерів, керівників підприємств взяти участь у семінарі

24 листопада, м. Львів

Семінар проводить один з найкращих експертів з трудового права

Басмат Лідія Гаврилівна 
викладач-практик Університету  «КРОК». Має більш ніж 15-річний досвід роботи на посадах начальника відділу кадрів, директора з управління персоналом. Має значний досвід роботи з проведення кадрового аудиту на підприємствах України. За запрошенням підприємств проводить семінари з трудового права та ведення кадрового діловодства. Консультує працівників кадрових  служб щодо вирішення нестандартних ситуацій. Є автором низки статей у профільних журналах. Співпрацює з телеканалом «Надія» як експерт з трудового права та кадрового діловодства.

АУДИТ КАДРОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. Практика проведення аудиту на підприємствах України. Найпоширеніші помилки, що виявляються в процесі аудиту. Приведення документації у відповідність до законодавства.


  ПЕРЕВІРКИ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ОРГАНАМИ ДЕРЖПРАЦІ. Практика перевірок підприємств України. Державний контроль та державний нагляд: чи є суттєва різниця. Відповідальність за невиконання вимог законодавства.


  ПЕНСІЙНА РЕФОРМА. ЗМІНИ ЩО ВІДБУЛИСЯ. Пенсійний вік для чоловіків та жінок. Страховий стаж. Від чого залежатиме розмір пенсії? Чи можна буде працювати пенсіонерам? Які зміни приготувала реформа? Пенсії за вислугу років. Спеціальні пенсії. Достроковий вихід на пенсію.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

1. АУДИТ КАДРОВОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. ПРАКТИКА ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ НА ПІДПРИЄМСТВАХ УКРАЇНИ. НАЙПОШИРЕНІШІ ПОМИЛКИ, ЩО ВИЯВЛЯЮТЬСЯ В ПРОЦЕСІ АУДИТУ. ПРИВЕДЕННЯ ДОКУМЕНТАЦІЇ У ВІДПОВІДНІСТЬ ДО ЗАКОНОДАВСТВА. 
  Аудит кадрових розпорядчих документів. Основні вимоги щодо оформлення розпорядчих документів, на які не звертають уваги кадровики. Виправляємо помилки. Аудит особових справ працівників. Увага! Так все-таки які документи повинні міститися в особових справах працівників? Чи існує нормативно-правовий документ, яким визначено вміст особових справ працівників? Аудит облікових кадрових документів. Вимоги щодо ведення таких документів. Аудит організаційно-нормативних документів підприємства. Як правильно їх прописати, щоб це не були документи для «галочки». Основні вимоги законодавства, якими нехтують кадровики розробляючи організаційно-нормативні документи підприємства. Колективний договір — обов’язок чи волевиявлення? Слабкі місця під час оформлення письмового трудового договору.  

2. ПЕРЕВІРКИ ПІДПРИЄМСТВ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ОРГАНАМИ ДЕРЖПРАЦІ. ПРАКТИКА ПЕРЕВІРОК ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ.
Державний контроль та державний нагляд: чи є суттєва різниця. Підстави для перевірки підприємства органами Держпраці. Основні права та обов’язки інспекторів праці під час проведення перевірки. Основні права та обов’язки роботодавця під час проведення перевірки. За яких умов власник може відмовити інспектору праці у проведенні перевірки. Документи, що перевіряють інспектори праці. Документи, що складаються після завершення перевірки. Відповідальність за невиконання вимог законодавства. Умови, за яких роботодавець не зможе уникнути штрафів.

3. ПЕНСІЙНА РЕФОРМА. ЗМІНИ ЩО ВІДБУЛИСЯ.
Пенсійний вік для чоловіків та жінок. Чи відбулися зміни? Страховий стаж. То ж який страховий стаж необхідно мати при виході на пенсію? Які періоди, тепер входитимуть до страхового стажу? Від чого залежатиме розмір пенсії? Чи зберегла реформа поняття “мінімальна пенсія”? Чи можна буде працювати пенсіонерам? Які зміни приготувала реформа? Пенсії за вислугу років. Чи торкнулась їх реформа? Спеціальні пенсії. Хто їх отримуватиме після реформи? Достроковий вихід на пенсію. Після реформи це реально?

4. ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

Ваша знижка на семінар при оплаті до 31.10.17

Вартість :
480 грн (без ПДВ) за одного учасника

Вартість:
530 грн (без ПДВ) за одного учасника (при оплати з 01.11.2017 р.)
Можлива участь за гарантійним листом.
 
 З питань участі звертайтеся за телефоном:

(044) 568-50-60
Інна Марінцева seminar@profpressa.com
Соболь Альона seminar2@profpressa.com

Адреса проведення:
м. Львів, вул. Пулюя, 36

Регламент:
Реєстрація з 9:30 до 10:00
Початок о 10:00, закінчення о 15:30
У вартість входить навчання, консультація фахівця, канцтовари, а також кава-брейк

Наші реквізити:
ФОП Марінцева І. М.
Р/р 26008001345147, Банк ПАТ «УНІВЕРСАЛ БАНК», м. Київ, МФО 322001
ІПН 2799021504
Призначення платежу: за інформаційно-консультаційні послуги
ФОП Марінцева І. М. є платником єдиного податку ІІІ групи за ставкою 5 %

ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ: 

Картка учасника: