ПІДСТУПНІ ПОМИЛКИ ПРИ ПРИЙОМІ НА РОБОТУ. ЯК ДІЯТИ КАДРОВИКУ, ЩОБ УНИКНУТИ КОНФЛІКТІВ З ПРАЦІВНИКОМ І ШТРАФІВ ВІД ДЕРЖПРАЦІ. ДЕТІНІЗАЦІЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ЇХ ОФОРМЛЕННЯ.

 

ВИДАВНИЦТВО «ПРОФЕСІЙНІ ВИДАННЯ»
 запрошує працівників кадрових і юридичних служб, бухгалтерів, керівників підприємств взяти участь у кадровому on-line вебінарі.

25 жовтня 2018 року

ПІДСТУПНІ ПОМИЛКИ ПРИ ПРИЙОМІ НА РОБОТУ. ЯК ДІЯТИ КАДРОВИКУ, ЩОБ УНИКНУТИ  КОНФЛІКТІВ З ПРАЦІВНИКОМ І ШТРАФІВ ВІД ДЕРЖПРАЦІ.  
ДЕТІНІЗАЦІЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ЇХ ОФОРМЛЕННЯ.

Початок з 14:30 до 16:30

Скористайтесь нагодою поспілкуватись зі спеціалістом без відриву від роботи та отримати безліч практичної інформації та готових рішень.
 
Запрошуємо на зустріч з найкращим лектором з кадрового аудиту та трудового права Лідією Гаврилівною Басмат.

Експерт із питань трудового права та кадрового діловодства. Викладач-практик, лектор вищої школи управління на курсах підвищення кваліфікації керівників кадрових служб України. Сертифікований фахівець із більш ніж 15-річним досвідом роботи в кадровій службі від начальника відділу кадрів до директора з управління персоналом. За запрошенням підприємств проводить семінари із трудового права та ведення кадрового діловодства. Консультує працівників кадрових служб щодо вирішення нестандартних ситуацій. Є автором низки статей у профільних журналах. Співпрацює з телеканалом «Надія» як експерт із трудового права та кадрового діловодства. Має багаторічний досвід із проведення кадрового аудиту на підприємствах України.

Вартість вебінару за одного учасника (без ПДВ) : 300 грн

ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ:

·         Вимога, яку ігнорують більш ніж 90 % кадровиків, приймаючи працівників на роботу, яка потім стає проблемою № 1

·         Перелік документів, які подає працівник для влаштування на роботу. Вимоги законодавства чи зацікавленість працівника?

·         Як не потрапити на гачок, оформлюючи працівників, які виконуватимуть роботу вдома.

·         Які документи відповідно до статті 24 КЗпП може подати громадянин для прийняття на роботу замість паспорта?

·         Підстави, які дають право роботодавцеві відмовити працівнику у прийнятті на роботу в межах законодавства.

·         Максимальна кількість підприємств, визначена законодавством, на яких одночасно може працювати працівник.

·         Розрізняємо поняття: трудовий договір; контракт; трудова угода. Застосовуємо їх правильно. Безстроковий і строковий трудові договори. В яких випадках оформлення за строковим трудовим договором може розглядатись, як порушення трудового законодавства. Типові помилки під час складання наказу про прийняття працівника на роботу.

·         Перелік документів, які готує та заповнює кадрова служба для прийняття працівника на роботу. Особова справа працівника, вимоги до щодо її формування. Чому на 78 % підприємств з особовими справами проблеми?

·         Уникнення помилок під час встановлення випробування. Чи можна скоротити або продовжити термін випробування для працівника в межах, передбачених законодавством?

·         Помилки оформлення громадян на роботу, що призводять до прихованих трудових відносин.

·         Термін повідомлення фіскальних органів про прийняття на роботу працівника. Вихід із ситуації, коли необхідно прийняти на роботу працівника день-у-день.

·         Прийняття на роботу громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.
 Як не допустити помилок, працевлаштовуючи на роботу осіб з інвалідністю.

·         Вимоги законодавства щодо дотримання квот на підприємстві (4 та 5 %) окремих категорій працівників.

·         Як впливає розпорядження Уряду про детенізацію трудових відносин, прийняте у вересні цього року, на прийняття працівників на роботу. До чого повинен бути готовий роботодавець.

Наші реквізити:
ФОП Марінцева І. М.
Р/ р 26008001345147, Банк ПАТ «УНІВЕРСАЛ БАНК», м. Київ, МФО 322001
ІПН 2799021504
Призначення платежу: за інформаційно-консультаційні послуги
ФОП Марінцева І. М. є платником єдиного податку ІІІ групи за ставкою 5 %

З ПИТАНЬ УЧАСТІ ЗВЕРТАЙТЕСЯУ ВІДДІЛ СЕМІНАРІВ ТА НАВЧАННЯ, ЗА ТЕЛЕФОНОМ: (44) 568-50-60