ЗМІНА ІСТОТНИХ УМОВ ПРАЦІ: ВЕКТОР НА ЗАКОНОДАВСТВО

 

ВИДАВНИЦТВО «ПРОФЕСІЙНІ ВИДАННЯ»
 запрошує працівників кадрових і юридичних служб, бухгалтерів, керівників підприємств взяти участь у кадровому on-line вебінарі.

20 вересня 2018 року

ЗМІНА ІСТОТНИХ УМОВ ПРАЦІ: ВЕКТОР НА ЗАКОНОДАВСТВО

Початок з 14:30 до 16:30

Скористайтесь нагодою поспілкуватись зі спеціалістом без відриву від роботи та отримати безліч практичної інформації та готових рішень.
 
Запрошуємо на зустріч з найкращим лектором з кадрового аудиту та трудового права Лідією Гаврилівною Басмат.

Експерт із питань трудового права та кадрового діловодства. Викладач-практик, лектор вищої школи управління на курсах підвищення кваліфікації керівників кадрових служб України. Сертифікований фахівець із більш ніж 15-річним досвідом роботи в кадровій службі від начальника відділу кадрів до директора з управління персоналом. За запрошенням підприємств проводить семінари із трудового права та ведення кадрового діловодства. Консультує працівників кадрових служб щодо вирішення нестандартних ситуацій. Є автором низки статей у профільних журналах. Співпрацює з телеканалом «Надія» як експерт із трудового права та кадрового діловодства. Має багаторічний досвід із проведення кадрового аудиту на підприємствах України.

ПРОГРАМА ВЕБІНАРУ:

1. Що належить до зміни істотних умов праці.
2. В яких випадках роботодавець може змінити істотні умови праці за своїм бажанням?
3. Проблемні ситуації щодо запровадження зміни істотних умов праці. Як вийти із ситуації, коли необхідно змінити істотні умови праці до завершення двомісячного строку?
4. Чи правомірне звільнення працівника за його заявою на підставі п. 6 ст. 36 КЗпП до закінчення строку повідомлення про зміну істотних умов праці?
5. Чому необхідно попереджати працівника про звільнення у зв'язку із скороченням чисельності працівників, адже це не зміна істотних умов праці?
6. Чи можна перемістити працівника без його згоди, якщо розмір зарплати зменшується, адже змінюватимуться істотні умови праці?
7. Переведення та переміщення: механізми реалізації.

Наші реквізити:
ФОП Марінцева І. М.
Р/ р 26008001345147, Банк ПАТ «УНІВЕРСАЛ БАНК», м. Київ, МФО 322001
ІПН 2799021504
Призначення платежу: за інформаційно-консультаційні послуги
ФОП Марінцева І. М. є платником єдиного податку ІІІ групи за ставкою 5 %

З ПИТАНЬ УЧАСТІ ЗВЕРТАЙТЕСЯУ ВІДДІЛ СЕМІНАРІВ ТА НАВЧАННЯ, ЗА ТЕЛЕФОНОМ: (44) 568-50-60