Виїзд за кордон

12 травня 2022 р. 08:04
Переглядів: 65
0

Вітаю!

Виіхала за кордон з дітьми.

Поки що не планую повертатися.

За яких умов мене може звільнити директор,якщо він мені скаже повертатися на роботу(я неє на державній службі), і які права я маю,щоб за таких обставин не втратити своє робоче місце (під час військового стану)?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/122

Відповіді користувачів


0

поки не повернетеся і не напишете пояснення відстуності на роботі, які будуть оцінені поважні чи неповажні, не звільнять. Збережння місця роботи вам не гарантує стажу для відпсутки, страхового стажу. 
Є ще таке поняття як припинення трудового договору за угодою сторін (п. 1 ст. 36 КЗпП). І хоча всі пишуть, що ніхто не може примустити писати зяаву на звільнення, роботодавець може вам зробити пропозицію звільнитися за угодою сторін. Така пропозиція вам може вам надійти в перший же день, як вийдете на роботу. Тож тут треба дивитися по обстановці.  

12 травня 2022 р. 18:49
Дмитро Кучерак