Звільнення

12 травня 2022 р. 10:53
Переглядів: 105
0

працівник виїхав за кордон, керівника не попередив, на звязок не виходить. Пройшло 2 місяці. Приймати на роботу на зайняте місце не можемо. Чи можемо її звільнити?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/123

Відповіді користувачів


0
Автору запитання допомогла ця відповідь

Приймати на роботу на зайняте місце можете за строковим трудовим договором з формулюванням "на час відстуності основного працівника".
Працівника, який виїхав не можете звільнити до того часу, доки не напише пояснення причин відстуності, а ви їх оціните поважні чи неповажні.
І не забуваймо про п. 1 ст. 36 КЗпП - припинення трудового договору за угодою сторін. Роботодавцеь може зробити такі попозицію працівникові і може погодиться. 

12 травня 2022 р. 18:52
Дмитро Кучерак