Ксерокопія оригіналу наказу про звільнення

17 грудня 2021 р. 11:39
Переглядів: 3034
2

Чи можна зробити ксерокопію оригіналу наказу про звільнення працівника після того, як він поставить підпис про отримання копії наказу, й завірити печаткою?

 

Валентина Евгеньевна

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/13

Відповіді користувачів


1

Опираючись на нові стандарти, копія наказу про звільнення повинна мати в правому верхньому куті аркуша слова "КОПІЯ НАКАЗУ". Якщо видати працівнику ксерокопію наказу про звільнення, то суд може визнати таку копію некчемної. Готуйте два окремих аркуша: "НАКАЗ" та "КОПІЯ НАКАЗУ".

22 грудня 2021 р. 17:27
Анонімний користувач

0

Факсимільна копія наказу про звільнення має відповідати оригіналу наказу, який не передбачає поля (реквізиту) про отримання копії наказу про звільнення. У даному випадку буде очевидно, що працівник проставляв підпис і дату про отримання копії наказу до виготовлення копії, що недопустимо.

Юридичної сили ксерокопія оригіналу наказу набуває тільки після того, як на ній буде проставлено: напис «Згідно з оригіналом», назва посади, особистий підпис особи, яка засвідчує копію, ініціали та прізвище; у правому куті ─ відмітка «Копія».

Отже, печатка на ксерокопії наказу без усіх необхідних складових засвідчення не надає документу юридичної сили.

 

18 грудня 2021 р. 11:40
Оксана Бондаренко