Зразки договорів про навчався працівника за рахунок підприємства

13 грудня 2021 р. 12:58
Переглядів: 2984
4

Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, можливо є якісь зразки договорів про те, що працівник навчався за рахунок підприємства і повинен відпрацювати певний час на цьому підприємстві? Чи можливо є якийсь інший документ, щоб відобразити це, де підприємство матиме якісь гарантії, що співробітник не звільниться через тиждень після навчання?
 

Тетяна Коваленко

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/14

Відповіді користувачів


0

Згідно з пунктом  4 статті 34 Закону України «Про зайнятість населення» від 5 липня 2012 р. № 5067-VI (далі — Закон № 5067) роботодавець має право укладати з працівниками або іншими особами, які не перебувають з ним у трудових відносинах, за їх згодою договори про направлення їх до навчальних закладів для професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. 

Відповідно до цієї ж норми Закону № 5067 зазначеним договором на працівника або іншу особу, яка направляється на навчання, може бути покладено обов’язок відпрацювати на посаді відповідно до отриманої кваліфікації в такого роботодавця після закінчення навчання протягом погодженого сторонами строку, який повинен бути порівнянний з обов’язками, що взяв на себе роботодавець щодо оплати та строку навчання, але не більше ніж три роки.

Тож договір укладається в довільній формі з дотриманням норм затверджених в п. 4, 5 ст.34 Закону № 5067.

14 грудня 2021 р. 13:00
Кадристка Кет