Витяг з наказу щодо бронювання військовозобов'язаних

29 травня 2022 р. 12:47
Переглядів: 35377
1

Доброго дня!

Згідно з наказом Міністерства економіки України за підприємством, яке відноситься до критичної інфраструктури, було заброньовано працівників, які обіймають різні посади. Підприємство має філії по багатьом регіонам України. До списку заброньованих потрапили працівники із різних філій.

На даний момент постало питання, як правильно оформити витяги із наказу Міністерства економіки щодо заброньованих військовозобов'язаних, оскільки різні військкомати (по різним містам) вимагають надання витягу із "мокрою" печаткою, іноді вказують, що повинна бути печатка військкомата за місцем знаходження підприємства.

Всім працівникам було розіслано наказ Міністерства та витяг до наказу, в якому заброньовані працівники перелічені в алфавітному порядку.

Як правильно оформити витяг та як він має виглядати? Це буде витяг, який видає підприємство, підписує директор і ставить печатку, чи на витягу щодо заброньованих працівників необхідно поставити печатку  військкомата за місцем знаходження підприємства?

Допоможіть, будь ласка, розібратися з цим питанням.

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/148

Відповіді користувачів


2

Витяги з наказу про бронювання військовозобов'язаних готує Мінекономіки до подає до ТЦК та СП або заброньованому особисто. Якщо працівників бронює підприємство, саме воно має видати цей документ. Підприємство його не готує, а просто видає.

https://profpressa.com/articles/broniuvannia-pratsivnikiv-algoritm-dii
https://profpressa.com/news/roziasnennia-minagro-shchodo-broniuvannia-viiskovozoboviazanikh

30 травня 2022 р. 13:47
Кадристка Кет

0
Автору запитання допомогла ця відповідь

Підприємство отримавши наказ Мінекономіки звертається до ТЦК та СП за місцем знаходження підприємства для оформлення бронювання. Щоб оформити бронь потрібно: зробити витяг з наказу Мінекономіки та витяг з пропозицій на кожного військовозобов'язаного це все повинно бути на одному аркуші та підписано керівником підприємства та погоджено начальником ТЦК та СП. До ТЦК та СП надається супровідний лист; наказ Мінекономіки; список пропозицій загальний на всіх військовозобов'язаних; витяг з наказу Мінекономіки який буде завірятись начальником ТЦК та СП в двох екземплярах; військовий документ військовозобов'язаного. Після погодження витягу з наказу Мінекономіки один екземпляр залишається в ТЦК та СП як підтвердження бронювання, а інший повертається підприємству для вручення цього наказу заброньованому військовозобов'язаному. 

04 липня 2022 р. 20:06
Анонімний користувач