Електронний реєстр наказів

14 грудня 2021 р. 10:55
Переглядів: 2796
0

На підприємстві ми користуємось кадровою програмою "Модуль кадри", з якої можемо витягнути електронний реєстр наказів. Підкажіть, будь ласка, чи можна вести електронний реєстр наказів чи необхідно реєстрацію вести вручну?

Валентина Евгеньевна

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/15

Відповіді користувачів


0

Журнал де обліковуються прийом, переведення, звільнення працівників належить до документів довготривалого зберігання (75р.) згідно п. 529 Наказу "Про затвердження Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів"  від 12.04.2012р. № 578/5, тому його обов’язково потрібно вести на підприємстві.

А ось в якому вигляді його вести, підприємство вирішує самостійно (бажано це прописати у у Положені про діловодство). Отже якщо у вас облік кадрів відбувається за допомогою спеціального програмного забезпечення, то реєстрацію кадрових наказів ви можете здійснювати в електронному вигляді. Але рекомендуємо в кінці року роздрукувати данні цього реєстру за рік, пронумерувати листи, прошити і завірити підписом відповідальної особи і печаткою(за наявності).

14 грудня 2021 р. 17:55
Олена