Соціальна додаткова відпустка

31 травня 2022 р. 11:24
Переглядів: 124
0

Добрий день! Якщо працівник не використав додаткову соціальну  відпустку  на дітей на попередньму місці роботи, бо не надав відповідні документи і не отримав, відповідно, компенсації  за неї при звільненні чи можна надати йому таку відпустку на новому місці роботи ?

Вікторія

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/155

Відповіді користувачів


1

у Законі "Про відпустки" написано, що у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину - особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи.
І нового роботодавця не має цікавити, що там у нього було на попередньому місці роботи. Але якщо хочете, можете надавати - ваше право

31 травня 2022 р. 11:55
Дмитро Кучерак

1

Ні, поточне місце роботи не повинно надавати цю відпустки. Потрібно звертатися до попереднього місця роботи, проте оскільки вони не мали підтвердних документів, то і обов'язку виплачувати вам компенсацію не мають.

31 травня 2022 р. 11:54
Кадристка Кет