Медична діяльність

06 червня 2022 р. 12:23
Переглядів: 46
0

Чи вважається робота медичної сестри у закладі соціального захисту населення медичною діяльністю, при тому, що заклад не має ліцензії на здійснення медичної практики?

 

Кадристка Кет

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/162

Відповіді користувачів


0

Якщо йдеться про надбавки за вислугу років , то час роботи у будь-яких державних та комунальних установах, закладах та організаціях незалежно від підпорядкування на посадах, визначених у п. 3 Порядку виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров'я, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2009 р. № 1418, за умови, що оплата праці таких працівників здійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я.

06 червня 2022 р. 12:28
Олена