Помер працівник, а родичі за кордоном

13 червня 2022 р. 09:15
Переглядів: 61
0

Доброго дня, підкажіть, будь ласка, як правильно діяти, якщо стало відомо, що помер працівник (про це стало відомо від сусідів,які займалися похованням та у яких на даний час знаходиться оригінал свідоцтва про смерть). Вдалося зв'язатися з родичами працівника, але вони проживають за кордоном та не можуть надати оригінали заяви про виплату їм заробітної плати померлого та відповідно реквізити банківської карти(немає карт, відкритих у українських банках). Яким чином провести виключення працівника із штатного складу підприємства та яким чином можна провести виплату коштів у такому разі? (провести депонування неможливо, оскільки підприємство знаходиться у районі проведення бойових дій, касир та головний бухгалтер працюють віддалено)

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/167

Відповіді користувачів


1

Якщо особи, які займалися похованням, нададуть оригінал свідоцтва, на його основі видасте наказ про припинення трудових відносин у звязку зі смертю. 

Виплатою коштів можете не заморочуватися, вони увійдуть до складу спадщини.

 

13 червня 2022 р. 09:45
Дмитро Кучерак