Відпустка у період відсторонення від роботи

18 грудня 2021 р. 16:10
Переглядів: 176
2

Чи можна у період відсторонення від роботи піти в оплачувану відпустку?

Тетяна Коваленко

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/17

Відповіді користувачів


3

Держпраці роз’яснює, що відсторонення працівника від роботи є тимчасовим увільненням його від виконання трудових обов’язків, передбачених умовами трудового договору.

Право на відпустку залежить від часу визначених законодавством умов (кількість відпрацьованого в робочому році часу, стаж роботи, соціальний статус, навчання тощо).

Факт відсторонення відсутній серед умов, які визначають або обмежують право на відпустку.

Тому в разі наявності у працівника права на відпустку відповідно до норм законодавства йому можуть бути надані за його згодою як оплачувані відпустки, так і відпустки без збереження заробітної плати відповідно до ст. 25 та 26 Закону України «Про відпустки».

 

19 грудня 2021 р. 13:08
Алька