Соціальна відпустка (10 днів)

14 червня 2022 р. 22:22
Переглядів: 80
0

У мене виникла проблема. Маю двох неповнолітніх дітей: у січні сину виповнилося 15 років, дочці - 5. Працюю у ліцеї. Наш кадровик відмовляється надавати соціальну відпустку (10 днів), доки не вкажу (покажу) документ, у якому це чітко викладено, тобто, що я маю право на цю відпустку, поки сину не виповниться 16 років. Прошу вашої консультації. Дякую!

Олена

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/170

Відповіді користувачів


0

Відпустка надається за календарний рік. Тому ви вже 1 січня отримали на неї право (бо 1 січня дитині ще не було 15 р.) і воно не втрачається до вашого звільнення. При звільненні виникає право на компенсацію. 
В ст. 19 Закону про відпустки це прямо написано. Яких їй ще документів не вистачає?

15 червня 2022 р. 09:32
Дмитро Кучерак