Середній заробіток, простій

15 червня 2022 р. 10:53
Переглядів: 58
0

Добрий день! Чи включається  простій , який є в розрахунок середнього заробітку для мобілізованого працівника?

Вікторія

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/171

Відповіді користувачів


0

ні, не включається відповідно до абзацу шостого п. 2 Порядку № 100: час, протягом якого працівник згідно із законодавством не працював і за ним не зберігався заробіток або зберігався частково, виключається з розрахункового періоду. З розрахункового періоду також виключається час, за який відсутні дані про нараховану
заробітну плату працівника внаслідок проведення бойових дій під час дії воєнного стану.
Виключаємо суму і дні простою

15 червня 2022 р. 11:42
Дмитро Кучерак