Припинення дії строкового договору вчителю суміснику

21 червня 2022 р. 10:45
Переглядів: 47
0

Чи має право керівник закладу освіти самостійно припинити дію трудового договору вчителю суміснику. До 01.06.22 працювала дистанційно. 

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/177

Відповіді користувачів


0

У цьому питанні скоріш за все йдеться про призупинення, а не припинення трудового договору. А отже якщо роботодавець тимчасово не може забезпечити  працівника роботою і  працівник не може виконувати свою роботу  за укладеним трудовим договором, то роботодавець МОЖЕ призупинити дію трудового договору відповідно до ст. 13 Закону № 2136.

Якщо йдеться про припинення трудового договору за п. 2 ст. 36 КЗпП, то під час прийняття ця умова була обумовлена сторонами та вказана у заяві та наказі,  а отже - по закінченню строкового трудового договору роботодавець може звільнити працівника за п. 2 ст. 36 КЗпП. Це не ініціативою роботодавця, а отже не є самостійним припинення трудового договору роботодавцем.

 

21 червня 2022 р. 12:23
Кадристка Кет