Відпустка

11 липня 2022 р. 21:21
Переглядів: 263
0

Доброго дня! Відпускні працівнику потрібно перераховувати за три робочі дня чи календарні дні. Та чи можна рахувати день виплати відпускних третім днем. НАПРИКЛАД відпустка оформлена 11.07, а дата початку відпустки 14.07. Дякую

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/184

Відповіді користувачів


1

Так, норма щодо виплати "відпускних" не пізніше останнього дня, що передує дню початку відпустки, визначена в Законопроекті "Про внесення змін до деяких законів України щодо оптимізації трудових відносин" від 05.04.2022 р. N7251, який на сьогодні ухвалений ВР, але ще не підписаний Президентом і не набрав чинності. Тому в даному випадку "відпускні" слід виплатити за "старими" законодавчими нормами, тобто не пізніше ніж за три дні до початку відпустки (ст.115 КЗпП та ч.1 ст.21 Закону про відпустки). Вказаний триденний строк розраховується у календарних днях і день виплати при цьому не враховується. Якщо ж останній день виплати "відпускних" припадає на вихідний день, то вони виплачуються не пізніше останнього робочого дня тижня перед початком відпустки.

12 липня 2022 р. 14:11
Олена