Трудовий договір між ФОП та працівником

20 грудня 2021 р. 21:59
Переглядів: 520
0

Чи потрібно ФОП крім Наказу на прийом найманого працівника ще укладати письмовий трудовий договір?

Марина, Одеса

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/19

Відповіді користувачів


1

Стаття 24 КЗпП, при відсутності договору в даному випадку - штраф від Держпраці.
Обов'язково, пряма вимога КЗпП. Наказ (розпорядження) окремо, а трудовий договір окремо, в статті чітко виписано випадки обов'язкового укладення тр.договору в письмовій формі, в т.ч. і між фоп та працівником.

20 грудня 2021 р. 22:02
Олена