Компенсація за невикористану відпустку

20 липня 2022 р. 14:10
Переглядів: 280
2

Доброго дня! Чи виплачується компенсація за щорічну відпустку, яку не використала перед декретом під час воєнного часу у місті Вінниця 

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/191

Відповіді користувачів


1
Автору запитання допомогла ця відповідь

звийчайно, якщо звичайна тривалість щорічної відпустки більше 24 дні, можна брати комппенсацію. Ст. 24: за бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні.
Але як я кажу, правильно поставлене запитання не потребує відповіді. Так і тут. 

20 липня 2022 р. 16:06
Дмитро Кучерак

0

Не правда, не тільки при звільненні.  Я працюю вихователем використала 24 дні відпустки, то у мирний час можна одна було взяти іншу частину відпустки у вигляді компенсація, а у військовий час з усіма поправками незнаю

20 липня 2022 р. 14:56
Анонімний користувач

0

Всі компенсації лише при звільненні виплачують

20 липня 2022 р. 14:53
Дмитро Кучерак