Виплата середнього заробітку контрактнику

21 липня 2022 р. 20:18
Переглядів: 333
0

Прохожу військову службу за контрактом кілька років. Чи повинен роботодавець виплачувати мені середній заробіток за час служби?

 

Олена

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/196

Відповіді користувачів


1

З дати набуття чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» (діє з 19.07.2022) роботодавець зберігає за працівником, який проходить службу, місце роботи і посаду. 

Середній заробіток має бути виплачений вам  по 18.07.2022 включно, у найближчий строк, установлений для виплати заробітної плати (стаття 115 Кодексу законів про працю України).

21 липня 2022 р. 20:25
Кадристка Кет