Переведення на нижчеоплачувану посаду

15 грудня 2021 р. 14:49
Переглядів: 551
0

Якщо переведення на нижчеоплачувану посаду відбувається за заявою працівника, чи обов’язково його ознайомлювати за два місяці?

Наталія

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/2

Відповіді користувачів


0

Ознайомлювати за два місяці не потрібно.

Ключовим моментом є те, що переведення відбувається за заявою працівника. Для переведення достатньо мати у штатному розписі вакантну посаду та заяву працівника про переведення. До початку роботи за новою посадою роботодавець зобов’язаний ознайомити працівника з його посадовими обов’язками та умовами праці на робочому місці.

Оформляючи наказ на переведення, також необхідно пам’ятати про норми статті 114 КЗпП, а саме, що в разі переведення працівника на іншу постійну нижчеоплачувану роботу за працівником зберігається його попередній середній заробіток протягом двох тижнів із дня переведення.

15 грудня 2021 р. 17:50
Алла Петрашенко