Відпустка батькові на двох дітей віком до 15 років.

21 грудня 2021 р. 08:30
Переглядів: 469
0

Чи має право на відпустку батько двох дітей віком до 15 років, якщо матір знаходиться у відпускі по догляду за дитиною до 4 років.

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/20

Відповіді користувачів


3

Якщо мова йде про додаткову відпустку одному з батьків, які мають 2-х або більше дітей віком до 15 років, то так, має право. З 09.05.2021 року ст. 19 Закону  України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР не містить вимоги щодо надання відпустки на дітей виключно «працюючій» жінці.

Але треба підтвердити, що мати у цьому році такої відпустки не брала. Тобто потрібно взяти таку довідку з місця роботи мами, а потім надати її на місце роботи батька разом із заявою про відпустку. Форма довідки – довільна.

21 грудня 2021 р. 11:58
Елена Завьялова