Відпустка без збереження зарплати

22 липня 2022 р. 11:17
Переглядів: 179
0

Доброго дня. 
Працівник знаходиться за кордоном. Наказ про надання відпустки від 01.07.2022 року на весь період дії воєнного стану. З якого часу відраховується 90 днів? Чи все ж таки працює ст. 26  Закону України "Про відпустки"? 
Буду щиро вдячна за відповідь. 

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/201

Відповіді користувачів


0

ст. 12 Закону № 1236 на 01.07.2022 р. (час надання відпустки) передбачала відпустку без з/п без урахування строку по ст. 26. 
ст. 1236 Закону № 1236 станом на 19.07 передбачає новий вид відпустки - 90 днів для ВПО і тих, хто за кордоном і стару - на час воєнного .
Це дві різні відпустки

22 липня 2022 р. 12:30
Дмитро Кучерак