Члени дфтг

23 липня 2022 р. 10:15
Переглядів: 332
0

Доброго дня!

1.Якщо призупинено дію трудового договору з членом дфтг, але він приніс контракт, підписаний до призупинення . Чи потрібно за ним зберігати середній заробіток? 

2. Працівники долучилися до добровольчого формування територіальної громади та підписали контракти , були увільнені від роботи , хоча підприємство не працювало і отримували середній заробіток.  Наразі ми припинили виплати для військовослужбовців , як бути з добровольцями ? Підприємство тимчасово не виконує діяльність , чи можна з цими працівниками призупинити дію трудового договору ? Так як дивлячись на частину першу статті 119 , написано про робочий час , якого немає ? Буду вдячна за відповідь)
 

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/203

Відповіді користувачів


0

Ми дотримуємося думки, що за тероборонівцями середній заробіток зберігаємо на тих же умовах, що й раніше. 

23 липня 2022 р. 13:12
Дмитро Кучерак