Відпустка згідно частини 4, статті 12 Законі України 2136-IX

27 липня 2022 р. 15:51
Переглядів: 102
0

Вітаю.

Якщо підприємство відноситься до критичної інфраструктури, чи має воно право відмовити мені у відпустці на підставі частини 4, статті 12, закону України № 2136- IX  від 24.03.2022 ( статтю 12 доповнено частиною четвертоюз гідно із Законом України від 01.07.2022 р. N 2352-I X)

4. У період дії воєнного стану роботодавець за заявою працівника, який виїхав за межі території України або набув статусу внутрішньо переміщеної особи, в обов’язковому порядку надає йому відпустку без збереження заробітної плати тривалістю, визначеною у заяві, але не більше 90 календарних днів, без зарахування часу перебування у відпустці до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку, передбаченого пунктом 4 частини першої статті 9 Закону України "Про відпустки"

Якщо я знаходжуся за кордоном та надав усі докази перебування за межами України.?

Дякую

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/209

Відповіді користувачів


1

Ні, не може.
ч. 2 ст. 12: У період дії воєнного стану роботодавець може відмовити працівнику у наданні будь-якого виду відпусток (крім відпустки у зв’язку вагітністю та пологами та відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку), якщо такий працівник залучений до виконання робіт на об’єктах критичної інфраструктури.

Ви ж не залучений

28 липня 2022 р. 10:24
Дмитро Кучерак