Документи для підтвердження, що додаткова відпустка на дітей до 15 років не використана

21 грудня 2021 р. 20:04
Переглядів: 1887
0

Виникла така ситуація: працівниця хоче йти у додаткову відпустку на дітей до 15 років, її чоловік є ФОП та надав копію Виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Чи можна на основі даного документу надавати відпустку для працівниці? Підкажіть будь ласка які саме документи повинен надати її чоловік, які підтверджували б те чи він користувався/не користувався даною відпусткою за 2021 р.?
 

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/22

Відповіді користувачів


1

Чинним законодавством не визначено конкретного переліку документів, які слід пред’явити одному з батьків для підтвердження того, що він не скористався правом на додаткову соціальну відпустку. Тому, на нашу думку, роботодавцю може бути надано будь-який належно оформлений та засвідчений в установленому порядку документ, у якому з достатньою достовірністю підтверджується, що іншому з батьків дитини не надавалася така соціальна відпустка.


Пропонуємо, щоб у заяві про відпустку працівниця зазначила, що батько дітей ніде не працює і подала виписку з ЄДР, що він ФОП.

22 грудня 2021 р. 10:57
Елена Завьялова