Про бронювання військовозобовязаних

08 серпня 2022 р. 16:49
Переглядів: 1548
0

Добрий день, чи потрібно робити бронювання на працівників, що є інвалідами 2 та 3 груп, якщо вони підпадають під категорії посад, що підлягають бронюванню(підприємство критичної інфраструктури, маємо мобілізаційне завдання)

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/223

Відповіді користувачів


1

Якщо працівнику встановили інвалідність, то це не дає підстав автоматично вважати, що він не придатний до військової служби. Постанова КМУ «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану» від 03.03.2022 р. № 194 не містить обмежень щодо категорій працівників. Якщо є потреба бронювати працівників, які є інвалідами ІІ та ІІІ групи - надсилайте Пропозиції до фахового міністерства, але перед цим звірте чи не належать його військово-облікова спеціальність до дефіцитних та керуйтеся записами у військово-облікових документах. Скоріше за все у його військовому квитку є  відповідна позначка (придатний до військової служби; непридатний до військової служби в мирний час, обмежено придатний у воєнний час; непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку). Зважайте на це.

08 серпня 2022 р. 17:23
Анонімний користувач