Хто повинен розробляти посадові інструкції?

18 серпня 2022 р. 10:39
Переглядів: 2604
0

   На підприємстві  головні спеціалісти, керівники підрозділів мають в безпосередньому підпорядкуванні фахівців та робітників, а саме: головномулісничому  безпосередньо підпорядковані інженери лісового господарства та лісничі, головному бухгалтеру - бухгалтери підприємства та бухгалтери виробничих підрозділів і т.п. Прошу надати відповідь, хто повинен розробити посадові інструкції - головні спеціалісти чи лише інспектор з кадрів?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/230

Відповіді користувачів


0

Посадовi (робочi) iнструкцiї розробляє i затверджує роботодавець на основi типових квалiфiкацiйних характеристик, ураховуючи конкретнi завдання та обов'язки, функцiї, права, вiдповiдальнiсть працiвникiв цих груп та особливостi штатного розпису пiдприємства, установи, органiзацiї. Він (керівник) особисто це не робить, а делегує ці повноваження відділу кадрів, або іншій відповідальній особі (юристу, наприклад). Тобто питання розробки має бути узгоджене. Проте навіть якщо посадові інструкції розробляє інспектор з кадрів, то їх має завізувати юрист. Спеціалісти не розробляють свої посадові інструкції.

18 серпня 2022 р. 11:11
Анонімний користувач