Бронювання

07 вересня 2022 р. 12:47
Переглядів: 140
0

Доброго дня! Питання наступне: чи може транспортна компанія із перевезення грузів, бронювати своїх водіїв? Куди має звернутись з Пропозиціями про бронювання?

Inn

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/245

Відповіді користувачів


0

Визначення осіб, які підлягають бронюванню, врегульоване ст. 25 Закону № 3543. Тож, бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, в інших державних органах, в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), якщо це необхідно для забезпечення роботи зазначених органів і виконання мобілізаційних завдань (замовлень). Тобто, якщо підприємство виконує мобілізаційне завдання, то воно зобов’язане проводити бронювання.

Під бронювання також підпадають військовозобов’язані водії, які працюють для потреб Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, медичних вантажів і вантажів гуманітарної допомоги, та військовозобов’язані працівники підприємств залізничного транспорту, які забезпечують функціонування та безперебійну роботу залізниці.

В умовах воєнного стану військовозобов’язані наразі бронюються у порядку, визначеному Постановою № 194.

Звертатися слід до органу, в галузі економіки якої працює компанія.

07 вересня 2022 р. 13:31
Анонімний користувач