Працівник звільняється, проте лікарняні від Фонду ще не надійшли.

23 грудня 2021 р. 13:36
Переглядів: 596
2

Чи можна звільнити?

Олена

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/25

Відповіді користувачів


1

Відповідно до ст. 116 КЗпП в день звільнення роботодавець повинен виплатити працівнику всі суми, що належать йому від підприємства. Кошти, що ще не надійшли – це кошти Фонду. Прослідкуйте лише за оплатою своїх 5 днів лікарняного. Надійдуть кошти від Фонду - в той самий день перерахуєте. Це не буде порушенням.

23 грудня 2021 р. 16:10
Елена Завьялова