Щодо збереження середнього заробітку добровольцям тероборони після 19 липня 2022 року

01 листопада 2022 р. 13:41
Переглядів: 614
0

Чи зберігається після 19 липня 2022 року середній заробіток за добровольцями тероборони, які мають підписаний контракт.

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/252

Відповіді користувачів


0
Автору запитання допомогла ця відповідь

Так, доброводьцям тероборони, які уклали контракт, слід зберігати середній заробіток і після 19.07.2022 року, коли  набув чинності Закон України від 01.07.2022 року N2352-lX. Це  зазначено, зокрема, п.3 форми контракту добровольця тероборони, затвердженого наказом Міноборони України від 07.03.2022 року N84, а саме, що на таку особу поширюються гарантії соціального і правового захисту, які передбачені Законом України "Про чоціальний і правовийзахист військовослужбовців та членіа їз сімей" та ч.1 ст.119 КЗпП в частині гарантій на час виконання державних і громадських обов'язків.

01 листопада 2022 р. 14:45
Олена

0
Автору запитання допомогла ця відповідь

Так, зберігається 

01 листопада 2022 р. 14:40
Кадристка Кет