Щорічна відпустка

19 грудня 2022 р. 08:03
Переглядів: 417
0

Як нараховується щорічна відпустка працівнику, який знаходиться без збереження заробітної плати під час дії воєнного стану?

Lara

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/264

Відповіді користувачів


1
Автору запитання допомогла ця відповідь

Відпустка без збереження заробітної плати, яка надається згідно ст. 25, 26 Закону України "Про відпустки" входить до стажу що дає право на щорічну основну відпустку. Але якщо відпустка без збереження нададавалася на період воєнного стану, як внутрішньо переміщеним особам та працівникам які виїхали за кордон тоді така відпустка НЕ зараховується до стажу для щорічної відпустки

19 грудня 2022 р. 10:30
Анонімний користувач