Військовий облік

18 січня 2023 р. 15:36
Переглядів: 645
0

Як покласти обовязки з військового обліку на інспектора з кадрів: у порядку суміщення ( з веденням нової посади до штатного розпису інспектор з кадрів) або наказом покласти обовязки без додавання нової посади. 

Можно видать наказ про відповідальну особу за військовий облік піздніше ніж 05 січня 2023 (наприкалад 23.01) щоб подасти в встановлений термін згідно порядку 187 повідомлення про відповідальну особу до ТЦК?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/275

Відповіді користувачів


2

Все залежить від завантаженості працівника основною роботою. Можна оформити сумісництво, можна поклати додаткові обовязки в порядку суміщення із введенням посади інспектора з військового обліку, а можна покласти обовязки без введення додаткової посади. В останнього випадку керуйтеся Інструкцією № 5 (інші надбавки та доплати, передбачені чинним законодавством) останній абзаі п. 2.2.1. Якщо будете вводити посаду - то за суміщення посад (професій), відповідно до абзацу першого п. 2.2.1 Інструкції № 5 та ст. 105 КЗпП.

Щодо видання наказу про відповідальних. А до 05.01.2023 р. військовий облік на підприємстві не вівся? Якщо запроваджуєте його нарешті, то після того, як введете посаду, або доручите додаткові обовязки — направте наказ до ТЦК та СП в семиденний строк з дати видання наказу.

18 січня 2023 р. 17:57
Анонімний користувач