Додаткова соціальна відпустку батьку 2-х дітей до 15 років від різних дружин

29 грудня 2021 р. 14:36
Переглядів: 542
1

Чи має право на додаткову соціальну відпустку батько, який має 2-х дітей до 15 років, але від різних дружин?
 

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/28

Відповіді користувачів


3

Такий батько матиме право на додаткову соціальну відпустку згідно ст. 19 Закону «Про відпустки», якщо доведе, що матері його дітей не скористалися цією відпусткою або не мають на них право.

29 грудня 2021 р. 14:39
Ольга Панфьорова