Строковий договір

13 березня 2023 р. 11:47
Переглядів: 491
0

Чи можна оформити працівників (3 чол.) за строковим договором (6(7) місяців) на неповний робочий день (тиждень)?

Spring

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/289

Відповіді користувачів


0
Автору запитання допомогла ця відповідь

Так, можна, якщо строковий договір укладається згідно ст.23 КЗпП

13 березня 2023 р. 11:58
Анонімний користувач

0
Автору запитання допомогла ця відповідь

звичайно, можна. Що вас бентежить?

13 березня 2023 р. 11:55
Інкогніто