Статистична звітність

27 березня 2023 р. 14:01
Переглядів: 565
-1

У звіт із праці (квартальна) в рядок 4080 - (кількість невідпрцьованого робочого часу через відпустки без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт), потрібно враховувати відпуски, які працівники оформили на період воєнного часу за своєю ініціативою, через страх виходити на роботу.

Lara

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/292

Відповіді користувачів


0

Показники щодо кількості невідпрацьованого робочого часу через відпустки без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) містять дані про кількість невідпрацьованого робочого часу через відпустки без збереження заробітної плати, які надаються власником чи уповноваженим ним органом самостійно, у межах своїх повноважень з незалежних від працівника причин, наприклад на період припинення виконання робіт.
Див також тут 
 

27 березня 2023 р. 14:35
Інкогніто

0

В цей рядок ви вносите всі відпустки без збереження заробітної плати, що передбачені законодавством, в тому числі відпустку без збереження заробітної плати, що надається працівнику на період  воєнного стану, зокрема, відпустка що надається ВПО та працівникам, що виїхала закордон. Що стосується відпустки без збереження заробітної плати через страх виходити на роботу, такий вид відпустки не передбачений законодавством.

27 березня 2023 р. 14:13
Анонімний користувач

0

це ви стверджуєте чи запитуєте?

27 березня 2023 р. 14:10
Інкогніто