Переведення з посади на посаду з різними термінами

13 грудня 2021 р. 16:51
Переглядів: 694
0

Чи не заборонене переведення працівника з посади, яка має строковий характер на посаду, яка також передбачає укладення строкового трудового договору, але з іншим терміном?

Наталія

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/3

Відповіді користувачів


0

За потреби та можливості працівника можна перевести на іншу посаду або роботу з іншим терміном строкового трудового договору. Проте таке переведення має відбуватися за згодою працівника. Наприклад, працівниця має освіту та досвід роботи і працює бухгалтером за строковим трудовим договором. Інша працівниця, яка обіймає посаду бухгалтера ІІ категорії, збирається народжувати та використовує своє право на відпустку по вагітності та пологам й для догляду за дитиною, тож працівницю з посади бухгалтера можна перевести на посаду бухгалтера ІІ категорії.

Трудовий договір залишається строковим, якщо посада або робота, на яку переводиться працівник, також передбачає укладення строкового трудового договору.

Строк трудового договору в разі переведення може як зменшитися, так і збільшитися, але якщо є згода (заява) працівника на переведення, то, на думку автора, це не є перешкодою. Проте без згоди працівника переведення неможливе, про що йдеться у ст. 32 КЗпП.

14 грудня 2021 р. 10:52
Кадристка Кет