Призначення в ОМС під час воєнного стану

03 травня 2023 р. 11:17
Переглядів: 790
0

 Доброго дня. Склалася така ситуація, що посадова особа місцевого самоврядування була звільнена з роботи за угодою сторін під час воєнного стану. Тепер вона виявила бажання знову стати до роботи з 20.05.2023 р. Відповідно до ч.10 ст. 10 ЗУ "Про правовий режим воєнного стану" особи, звільнені з посад державної служби та служби в органах місцевого самоврядування у період дії воєнного стану, протягом одного року після припинення чи скасування воєнного стану можуть бути прийняті на рівнозначні або нижчі посади державної служби та служби в органах місцевого самоврядування без проведення конкурсу. 

Питання: Призначати дану особу на посаду відповідно до ч. 5 ст. 10 зазначеного закону і після припинення воєнного стану вона повинна пройти конкурс? Чи призначати її відповідно до ст. 10 і конкункурс вона не проходить (але дана норма пише, що протягом одного року  після закінчення воєнного стану)?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/302

Відповіді користувачів


0

Доброго дня. Таку особу можна прийнята без конкурсу під час воєнного стану. Згідно ч.10 ст.10  Закону "Про правовий режим воєнного стану".  Особи, звільнені з посад державної служби та служби в органах місцевого самоврядування у період дії воєнного стану, протягом одного року після припинення чи скасування воєнного стану можуть бути прийняті на рівнозначні або нижчі посади державної служби та служби в органах місцевого самоврядування без проведення конкурсу.

Положення абзацу першого цієї частини не поширюються на державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, призначених відповідно до частини п’ятої цієї статті. Відповідна норма надає право не проводить конкурс для таких службовців. Необхідність проведення конкурсу після закінчення воєнного стану стосується лише осіб зазначених в ч.5 ст.10 цього Закону

 

03 травня 2023 р. 11:45
Анонімний користувач