Надання військового квитка при оформленні на роботу до ФОП

30 травня 2023 р. 12:18
Переглядів: 562
1

Доброго дня.

Підкажіть, будь ласка, чи обов'язково вимагати від працівника надання військового квитка при прийомі на роботу до фізичної особи - підприємця?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/306

Відповіді користувачів


3
Автору запитання допомогла ця відповідь

Так, обовязково. ФОП - роботодавець і ст. 24 КЗпП на нього поширюється. І без перебування майбутнього працівника на в/обліку радимо на роботу не приймати. +хто зна, як ст. 210-1 КУпАП може бути трактована

30 травня 2023 р. 13:02
Інкогніто