Відпустка суміснику одночасно з відпусткою за основним місцем роботи

05 січня 2022 р. 10:41
Переглядів: 321
1

Чи зобов'язаний працівник, який працює за сумісництвом, брати відпустку, якщо він взяв відпустку за основним місцем роботи (на іншому підприємстві)?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/31

Відповіді користувачів


1
Автору запитання допомогла ця відповідь

Відповідно до п. 6 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого наказом Мінпраці від 28 червня 1993 року № 43, відпустка на роботі за сумісництвом надається одночасно з відпусткою за основним місцем роботи. Аля ця норма обов’язкова тільки для працівників державних підприємств. Для всіх інших таких обмежень немає. Тобто, працівник може піти у відпустку за основним місцем роботи і продовжувати працювати за сумісництвом. Також може піти у відпустку без збереження заробітної плати за сумісництвом одночасно з щорічною відпусткою за основним місцем роботи.

Зверніть увагу, що статтею 25 Закону України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 р. № 504/96-ВР передбачено обов’язок роботодавця надати відпустку без збереження заробітної плати за бажанням працівника-сумісника до закінчення відпустки за основним місцем роботи, якщо за основним місцем роботи відпустка більша.

05 січня 2022 р. 17:25
Елена Завьялова