Квота інвалідів

18 липня 2023 р. 21:56
Переглядів: 439
1

Добрий день!
Питання квоти інвалідів.
Прошу надати  відповідь на певні питання - маємо підприємство, в структуру якого входить філії та відокремлені підрозділи.

Ми подавали раніше консолідовану звітність, і рахували так само, тобто рахували середні облікова по усім підприємствам (материнська компанія+філії+ВП), і відповідно рахували квоту інваліда і так і продовжили рахувати. А наразі отримали  штраф та пеню про невиконання нормативів філї одного із підприємств.

Просимо надати відповідь на наступні питання:
1. Чи правомірний штраф та пеня?
2. Яким чином наразі потрібно рахувати квоту по підприємствами у яких філії та відокремлені підприємства?

 

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/314

Відповіді користувачів


0

Стаття 19 Закону № 875: для підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств, організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю, фізичних осіб, які використовують найману працю, установлюється норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю у розмірі 4 %середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.
Про філії тут не йдеться. Тож про які нормативи і їх дотримання може бути мова?
Всі працівники всіх філій та інших відокремлених підрозділів є працівниками одного підприємства. Філіям а іншим відокремленим підрозділам можуть бути делеговані права приймання на роботу (звільнення) тощо, але роботодавцем є одна юридична особа, яку ми називаємо підприємство. 

19 липня 2023 р. 10:58
Інкогніто

0

Доброго дня! Передзвоніть на нашу пряму лінію, оскільки, щоб коректно відповісти на ваше запитання необхідно вам задати уточнюючі запитання

19 липня 2023 р. 10:05
Анонімний користувач