Оплата праці

08 серпня 2023 р. 11:59
Переглядів: 353
0

Добрий день. Прошу вашої консультації.

Підприємство працює за підсумованим робочим часом. Обліковий період -місяць. Норма тривалості робочого часу за обліковий період визначається за календарем п'ятиденного робочого тижня. За змінним графіком працівники однієї бригади недопрацювали до розрахункової норми з вини роботодавця. Норма -184 год., а відпрацювали 162 год.

Питання: чи потрібно роботодавцю доплачувати працівникам за  недопрацьовані години?

Вдячна за відповідь.

Любов

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/320

Відповіді користувачів


0
Автору запитання допомогла ця відповідь

ситуація прямо не врегульована в законодавстві, тому що КЗпП 1971 року не передбачав, що людина може не працювати 40 год в тиждень (160, 176  і т.п. в місяць). Тому "приміряйте" на собі.
Ви, як бухгалтер, маєте ходити на роботу пн-пт по 8 год. І ось вам кажуть завтра не приходити на роботу, бо не буде світла. А ми тобі заплатимо пропорційно. Ваші дії? Як мінімум скажете, що це ж простій, платітть 2/3 окладу.
Або. Наступного місяця будеш ходити на роботу пн-чт і ми тобі заплатимо пропорційно? Ваші дії? Як мінімум скажете, "я ж відпрацювала всі дні, платіть оклад". 
Ми писали в журналі про це. Див тут https://profpressa.com/articles/pidsumovanii-oblik-robochogo-chasu-stavimo-krapku-u-pitanni-skilki-chasu-pratsiuvati?fbclid=IwAR0EabgWfx1HInxUevMqEKeHI-0J1PhpiQwniP-h8F_WRkjSg55DCEjHL70

08 серпня 2023 р. 12:31
Інкогніто