Наказ Мінекономіки про бронювання (Порядок №76)_Дії підприємства

17 серпня 2023 р. 15:07
Переглядів: 5179
0

Вітаю! Прошу допомоги у такому питанні:

Отримали Наказ від Мінекономіки про бронювання військовозобов'язаних. 1. Згідно Додатку 3 Порядку 76 видаю кожному Витяг з наказу з підписом  директора та печаткою підприємства (Питання: Чи треба Витяги нумеровати та проставляти дату?). 2. Видачу Витягів записую у Відомості видачі бланків спец. військ. обліку (Додаток 4) (Питання: колонка 6 (дата та номер документа, за яким Витяг з наказу ... надіслано до ТЦК..) що тут зазначати? До ТЦК підприємство направляє Повідомлення (Додаток 5 Порядку), а тут йдеться про Витяг.  3. Надсилання до ТЦК Повідомлення. Питання: Надсилаємо до ТЦК тільки Повідомлення на кожного заброньованого? Чи треба ще супровідний лист чи копію Наказу Мінеко? Чи список заброньованих? 4.Повідомлення до ТЦК можна надсилати Укрпоштою листом  з Описом вкладення? 5. Мої дії: Видача Витягів заброньованим - Запис видачі Витягі у Відомість - надсилання ТЦК Повідомлення. Це усе чи потрібні ще якісь дії? Дуже вдячна усім за допомогу!

O.Belska

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/323

Відповіді користувачів


1
Автору запитання допомогла ця відповідь

Доброго дня.

  1. Згідно Додатку 3 Порядку 76 видаю кожному Витяг з наказу з підписом  директора та печаткою підприємства .Питання: Чи треба Витяги нумеровати та проставляти дату? – Відповідь: Ні, не потрібно, така умова не передбачена Порядком № 76. Окрім цього, як правило, вони оформляються на одній сторінці на одну окрему особу, тож потреби в нумерації немає.
  2. Видачу Витягів записую у Відомості видачі бланків спец. військ. обліку (Додаток 4). Питання: колонка 6 (дата та номер документа, за яким Витяг з наказу ... надіслано до ТЦК..) що тут зазначати? До ТЦК підприємство направляє Повідомлення (Додаток 5 Порядку), а тут йдеться про Витяг – Відповідь: Це реквізити супровідного листа про направлення до ТЦК та СП повідомлення про бронювання військовозобов’язаного.
  3. Надсилання до ТЦК Повідомлення. Питання: Надсилаємо до ТЦК тільки Повідомлення на кожного заброньованого? Чи треба ще супровідний лист чи копію Наказу Мінеко? Чи список заброньованих? -  Відповідь: підприємства, у 5 денний строк з дня видачі витягу військовозобов'язаному надсилають до ТЦК та СП, де військовозобов'язаний перебуває на військовому обліку повідомлення про бронювання військовозобов'язаного за формою згідно з додатком 5 для зарахування його на спеціальний військовий облік. Направляти повідомлення можна разом із супровідним листом, де вказується що саме ви направляєте. Увесь список заброньованих направляти не потрібно.
  4. Повідомлення до ТЦК можна надсилати Укрпоштою листом  з Описом вкладення? — Відповідь: можна направити і Укрпоштою.
  5. Мої дії: Видача Витягів заброньованим - Запис видачі Витягів у Відомість - надсилання ТЦК Повідомлення. Це усе чи потрібні ще якісь дії? – Відповідь: має бути супровідний лист про направлення до ТЦК та СП повідомлення про бронювання військовозобов’язаного, а ще потрібно вести звітність та мати розписки  працівників про прийом на зберігання військово-облікового документа задля проведення бронювання та усі документи, які передували бронюванню.
18 серпня 2023 р. 12:31
Анонімний користувач