Заповнення трудової книжки

25 серпня 2023 р. 17:46
Переглядів: 297
0

Чи вносять запис про навчання в коледжі до трудової книжки?

Анонімний користувач

Знаєте когось, кому також потрібна відповідь на це запитання? Поділіться посиланням: https://profpressa.com/community/questions/325

Відповіді користувачів


2
Автору запитання допомогла ця відповідь

Так. Див. п. 2.19 Інструкції 58

27 серпня 2023 р. 15:04
Інкогніто